Vodafone’dan Her Yıl Yeni iPhone Sahibi Yapan Kampanya!

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de uygulanan telefon kiralama sistemi, Vodafone ile Türkiye’de de uygulanmaya başladı. Tarifeye ek iPhone satın alanlar, bir yılın sonunda mevcut cihazını son model iPhone ile değiştirebilecek. Vodafone tarafından başlatılan “Akıl almaz yenileme” kampanyası dahilinde 24 ay kontrat ile tarifeye ek iPhone 7 veya iPhone 7 Plus alan kullanıcılar, 12’inci ayın sonunda eğer mevcut cihazları çalışır durumdaysa Vodafone’a iade edebiliyor ve Vodafone stoklarına giren yeni iPhone modelini benzer yöntemle satın alabiliyor. Yani eğer iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ı satın aldıktan 12 ay sonra Vodafone’a iade ederseniz, geri kalan 12 ay için kontrat ücreti ödemeyeceksiniz. Kısacası iade durumunda bir ceza bedeli ödemeyeceksiniz. Yeni iPhone modelinin Vodafone stoklarına girmiş olması durumunda yeni iPhone’unuzu benzer şekilde satın alabileceksiniz.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere gibi ülkelerden tanıdığımız her zaman yeni iPhone’u kullanma programı Vodafone’un bu kampanyası sayesinde ülkemizde de uygulanacak. Uygulanacak olan “akıl almaz yenileme” kampanyasıyla ilgili detayları henüz bilmiyoruz ancak kampanyanın 30 Kasım 2016 tarihinde başlayacağı açıklandı. Kampanya ilk etapta iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için geçerli olacak, kampanyanın ilgi görmesi durumunda kampanya devam ettirilecek.

iphonekiralama

Vodafone tarafından bazı ülkelerde olduğu gibi bizim ülkemizde de uygulanacak bu program sayesinde iPhone’u satın almak yerine kiralamış olacaksınız. Böylelikle en yeni iPhone modelini kullanmış olacaksınız.

Tabi ki iPhone 7 ya da iPhone 7 Plus’ınızı satın aldıktan 12 ay sonra iade etmek istediğinizde, cihazın üzerinde bulunan çizik ve hasarlar konusunda nasıl bir değerlendirme yapılacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Belki de Vodafone, üzerinde çizik bulunan cihazlarının iadesini kabul etmeyecektir. Bunu henüz bilmiyoruz. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizce Vodafone’un bu kampanyası, ABD ve İngiltere gibi ülkelerdeki gibi bizim ülkemizde de başarılı olur mu? Bu doğrultuda görüşlerinizi bekliyoruz…

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.