Alexa Düşürme Yöntemleri

alexa-logo

1- Alexa Rank Widget
Alexa düşürme de en çok tercih edilen seçenek Alexa Rank Widget kullanmaktır. Alexa Rank Widget sitenizde olması sitenize her hit girişinde tarayıcınız Alexa’ya giriş bilgisi gönderir ve bu yöntemi kullanarak rakiplerinizden 1-0 önde başlayabilirsiniz. Web sitenize Alexa Widget eklemek için Tıklayınız..

2- Alexa Toolbar
Alexa düşürme yöntemlerinin şüpesiz en çok tercih edilen 2 yöntem ise Alexa Toolbar’dır. Alexa Toolba’nın mantığı Rank Widget ile hemen hemen aynıdır. Kullanıcılarınıza Alexa Toolbar yüklemeye teşvik ettirin sayfanızı sürekli ziyaret eden kullanıcılarınız ile Alexa değerinizdeki düşüşler hızlanacak. Genelde bu toolbar ı webmasterlar tercih eder webmasterları web sitenize çekmenin en iyi yöntemlerin’den biri de bedava backlink kaynaklarıdır. Alexa Toolbar yüklemek için Tıklayınız.

3- Refresh Kodu
Sitenize refresh kodu ekleyerek gezilen sayfalara refresh kodu ile belirli zamanda kendini yeniler ve refresh kodu ile sayfanın her yenilemesinde tarayıcı Alexa’ya siteye yeniden kullanıcı girliyormuş gibi bilgi gönderir.

4- Backlink ve Lokasyonlu Backlink
Web sitenize aldığınız backlinklerde alexa hızlı bir şekilde düşürür ve Ülke alexasınızı düşürmek kendi ülkenizden backlink almanızı öneririz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.